Sunra Grace

Elektryczny skuter, w którym zakochasz się od pierwszej przejażdżki, skuter posiada delikatny start oraz jest zdecydowanie niższy od większości skuterów elektrycznych. Dlatego jeśli jesteś osobą niższą wybierz skuter elektryczny Grace. Jednoślad został wyposażony w silnik bezszczotkowy o mocy 800 W firmy Bosch, dzięki temu rozwiązaniu możesz być pewny jakości oraz tego, że na skuterze przejedziesz kilkanaście tysięcy kilometrów.
Koszty jazdy można określić na poziomie 2 zł za 100 km – jest to wartość nieosiągalna dla skuterów spalinowych, które również bardzo często zmuszają użytkownika do dodatkowych kosztów ze względu liczne awarie lub usterki.

To jedna z najlepszych propozycji w stosunku ceny do jakości. Na skuterze przejedziesz około 65 000 km – taka wartość jest nie osiągalna dla żadnego skutera spalinowego bez uwzględniania licznych remontów silnika lub wymiany kosztownych filtrów, olejów.

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogiczne skutery spalinowe do pojemności 50 cm, więc aby jeździć Grace nie potrzebujesz prawa jazdy, wystarczy dowód osobisty. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM. Grace posiada również 2 tryby jazdy: Fast oraz Eco. Pierwszy tryb przystosowany jest to jazdy w mieście na szerokich ulicach natomiast drugi wybierz przy mniejszych uliczkach lub na drogach z nieutwardzoną nawierzchnią. Tryb Eco charakteryzuje się również mniejszym poborem energii.

BATERIA – Żelowa

WAGA BATERII – 35kg

CZAS ŁADOWANIA BATERII – 6-8 godzin

POJEMNOŚĆ BATERII – 60V 20AH

ŻYWOTNOŚĆ BATERII – 500 cykli

NAPĘD – 800W BOSCH

PRĘDKOŚĆ MAX – 45 (km/h)

MAKSYMALNY ZASIĘG – 60km / 1 osoba (70kg)

NAPIĘCIE SILNIKA – 60V

HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) – Tarczowe/Bębnowe

ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) – Hydrauliczne/Hydrauliczne

ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) – 90/90-10′ Opona Bezdętkowa

WYMIARY – 1727×714×1071mm

ROZSTAW KÓŁ – 1202mm

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE – 2 osoby + ładunek (150kg)

LICZNIK – Cyfrowy

MATERIAŁ RAMY – Stal

WAGA – 64kg (Bez Baterii)

WYPOSAŻENIE –  USB

CENA

6 500 PLN

CHRISTMAS SALE
4 500 PLN

 

Potrzebujesz pomocy przy doborze? Jesteś zainteresowany zakupem?