Velocifero MAD AIR 350W

Hulajnoga elektryczna MAD AIR marki Velocifero to NOWOŚĆ ROKU 2021!

Została zaprojektowana przez jednego z czołowych projektantów Alessandro Tartariniego, który ma wieloletnie doświadczenie w branży motocyklowej dzięki włoskiemu Italjet. Wszystkie jego produkty wyróżniają się na tle innych nowoczesnym designem, ergonomią i wysoką jakością.

Mad Air ma mocny bezszczotkowy silnik w piaście tylnego koła o mocy 350W i prędkości maksymalnej do 25 km/h z możliwoscią odblokowania do 30km/h! Oznacza to, że hulajnoga może jeździć po drogach publicznych na tych samych zasadach podobnie jak rower. Moc maksymalna silnika to 350 watów, co oznacza, że ​​w krótszych okresach otrzymujesz dodatkowe doładowanie, które znacznie ułatwia przyspieszanie i wjazdy pod górkę.

Hulajnoga MAD AIR posiada wyjmowaną baterię litowo-jonową pod deską o łącznej mocy 350Wh (36V/10Ah). Dodatkowo baterię można łatwo zdemontować i załadować poza hulajnogą. Zasięg wynosi ok. 25-30km podczas szybkiej jazdy lub ok.30-35km podczas jazdy ekonomicznej. Opony mają średnicę 10 cali i wypełnione są powietrzem, by zapewnić jak najlepszy komfort jazdy na nierównym terenie.

Hulajnoga posiada 4 tryby jazdy

-S (25km/h z możliwoscią odblokowania)

-D (22km/h)

-Eco (18km/h)

-Pieszy (4km/h)

Na kierownicy znajduje się inteligentny cyfrowy wyświetlacz LCD, który pokazuje prędkość, dystans i stan baterii. Kierownica posiada również regulator mocy obsługiwany kciukiem po prawej stronie oraz jedną klamkę hamulca. Jednakże w hulajnodze tej wyróżniono podwójne hamulce – hamulec tarczowy z przodu i elektroniczny (doładowujący) z tyłu, które uruchamiane są jednocześnie dźwignią hamulca. Z przodu i z tyłu hulajnogi znajduje się lampa LED wyposażona w czujnik hamowania.

Jeśli musisz zabrać MAD AIR w podróż, kierownicę można łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce. A jego waga umożliwia łatwe przenoszenie i podnoszenie.

Mad Air jest chroniony przed wilgocią zgodnie z klasyfikacją IPX4, co oznacza jego wodoodporność.

BATERIA – 36V/10Ah litowo-jonowa, wymienna

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ – 25 km/h

ZASIĘG MAKSYMALNY –  ok. 30km podczas szybkiej jazdy lub ok. 40km podczas ekojazdy (waga użytkownika 70 kg)

CZAS ŁADOWANIA –  4-6h

SILNIK – bezszczotkowy o mocy 350W

Światła LED z przodu i z tyłu (tylne ze wskaźnikiem hamowania)

Rama magnezowa (lżejsza i mocniejsza niż aluminium)

Hamulec elektroniczny tylny oraz przedni tarczowy

Ochrona IPX4 przed pyłem/wodą (osłony przeciwbryzgowe)

Ekran LCD 3,8-calowy

Prędkościomierz

Koła bezdętkowe

Opony: 10-calowe png”>”>umatyczne (10/2 ,5-6,5)

WAGA – 13,5 kg

MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE – 100kg

WYMIARY – 109x43x117cm

WYMIARY PO ZŁOŻENIU – 109x43x48cm

CENA

3 000 PLN

Potrzebujesz pomocy przy doborze? Jesteś zainteresowany zakupem?