Jednoślad elektryczny 30% taniej? Teraz to możliwe!

Posiadanie pojazdu który pozwoli nam z łatwością przemieszczać się po mieście w godzinach szczytu a dodatkowo nie wymaga wizyt na stacjach benzynowych to spełnienie marzeń wielu kierowców. Takimi właśnie pojazdami się jednoślady elektryczne oferowane przez nas. Pozwalają na osiągnięcie zasięgu od 60 do 140 kilometrów na jednym cyklu ładowania, są zwinne oraz proste i tanie w eksploatacji. Dlaczego wobec tego tak niewiele pojazdów elektrycznych porusza się po naszych drogach?

Jednym z czynników jest z pewnością cena zakupu takiego pojazdu. Nowe technologie zawsze idą z odpowiednio wysoką ceną. A co gdyby udało się w jakiś sposób obniżyć cenę zakupu takiego pojazdu? Czy istnieje jakaś forma dofinansowania takich pojazdów. W 2021 roku możemy w końcu powiedzieć TAK – dzięki rządowemu programowi dofinansowań do pojazdów elektrycznych „Mój elektryk

Już od 12 lipca można zgłaszać wnioski o dofinansowanie zakupów pojazdów elektrycznych – w przypadku osób fizycznych dla samochodów, w przypadku firm oferowane będą również dofinansowania do jednośladów elektrycznych z homologacją L1e – L7e. Dzięki temu każdy przedsiębiorca zainteresowany zakupem skutera lub motocykla elektrycznego z homologacją do swojej firmy może ubiegać się o dotację w wysokości 30% wartości pojazdu, jednak nie więcej niż 4 000 PLN. W tym roku na dotacje przeznaczone zostanie 500 000 tys. PLN, a 50% dotacji przeznaczona jest do funduszy leasingowych, co dodatkowo ułatwi możliwość zakupu takiego pojazdu na preferencyjnych warunkach.

Nie było do tej pory lepszego momentu na decyzję o zakupie jednośladu elektrycznego w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego salonu, a my z przyjemnością pomożemy Wam w zrealizowaniu marzenia o elektrycznym pojeździe dopasowanym do Waszych potrzeb, który nie zrujnuje Wam portfela ????