Niedawno do naszej oferty dołączyła kolejna nowość – Vespa Elettrica!

Jest to pierwszy w pełni elektryczny pojazd włoskiego producenta który przez lata zbudował swoją reputację poprzez produkty łączące w sobie styl oraz jakość wykonania.

Elettrica oferuje nam takie rozwiązania jak możliwość sparowania telefonu z wyświetlaczem TFT dzięki technologii Bluetooth oraz dedykowanej aplikacji Vespa APP, dzięki czemu pojawią się na nim informacje takie jak przychodzące połączenia czy powiadomienia wiadomości.
Dodatkowo za pomocą joysticka na kierownicy możemy obsługiwać połączenia, wybierać muzykę z naszych playlist czy wywoływać polecenia głosowe. Podłączenie aplikacji daje również możliwość uzyskania dodatkowych informacji takich jak czas podróży, długość przejazdu, średnia prędkość oraz wiele innych. 
System Vespa Multimedia Platform pozwala nie tylko na połączenie pojazdu
ze smartfonem, ale również na sterowanie mnóstwem funkcji. Ich obsługa odbywa się za pomocą 4,3-calowego kolorowego wyświetlacza TFT wyposażonego w czujnik zmierzchu. Tryb dzień/noc oraz 4-poziomowa regulacja jasności zapewnią widoczność wyświetlacza w każdych warunkach.

Jeżeli chodzi o właściwości jezdne pojazdu, to wyposażony jest on w autorski silnik Piaggio o mocy szczytowej 4 kV oferujący 200 Nm momentu obrotowego. Na jednej baterii jesteśmy w stanie przejechać do 100 km dzięki potężnej baterii oraz zintegrowanemu systemowi KERS,
który odzyskuje energię z hamowania. Dzięki zintegrowanej szybkiej ładowarce jesteśmy w stanie naładować baterię do pełna w jedyne 4 godziny!

Skuter występuje w trzech wersjach, oferujących różne prędkości maksymalne – 45 km/h, 50 km/h oraz 70 km/h – tak więc każdy znajdzie wersję adekwatną do jego potrzeb!

Skuter możecie już obejrzeć w naszej siedzibie przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 39
(dawna 17 Stycznia) w Warszawie, do czego serdecznie zachęcamy 🙂 !