Super Soco – Tesla wśród jednośladów!

Super Soco to firma powstała w 2015 roku, która powstała dzięki zaangażowaniu byłych inżynierów Hondy w elektromobilność. Ich celem było stworzenie pojazdu, będącego „Teslą” wśród jednośladów.  Ich produkty cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość oraz fenomenalne osiągi. Super Soco jest również oficjalnym partnerem Ducati w wyścigach motocyklowych – na pojazdach Super Soco porusza się cała załoga techniczna teamu w MotoGP.

Super Soco nie pozwala pozostać obojętnym. Detale dopracowywane są w najmniejszych szczegółach. Motocyklowa stylistyka ich produktów sprawia, że zawsze zwracają na siebie uwagę. Podzespoły pojazdów również stoją na wysokim poziomie. Duży, ciekłokrystaliczny wyświetlacz jest czytelny, przejrzysty i dostarcza wszystkich, niezbędnych informacji. Lampy LED dodatkowo podkreślają nowoczesne wzornictwo pojazdów.

Pojazdy wyposażone są w nowoczesne akumulatory, które pozwalają uzyskać nawet do 110 km zasięgu na jednym ładowaniu! Baterie są wyjmowane, więc nie ma najmniejszych problemów z ich ładowaniem. Ogniwa zabezpieczone są obudową z wysokiej jakości aluminium używanego w przemyśle lotniczym, dzięki czemu są bardzo bezpieczne, a baterię cechuje niska waga.

W ofercie Super Soco znajdziecie pojazdy będące odpowiednikami pojemności 50 cm3 (TC, TS, CUx) oraz 125 cm3 (TC Max) – są one doskonałym wyborem dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z jednośladami.

Macie ochotę spróbować na własnej skórze czym jest Super Soco?
Już dziś możecie znaleźć ich produkty w ofercie e-Jack’s!
Pojazdy czekają na Was w naszym salonie na ul. Komitetu Obrony Robotników 39 w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy!